Parking strzeżony 24h

Parking przy Lotnisku Rzeszów-Jasionka

Wskazówki dojazdu

Poniżej przedstawiamy wskazówki dojazdu jak również mapę Google która pozwoli Państwu bezproblemowo do nas trafić.

Dojazd z centrum Rzeszowa

Chcąc dotrzeć na nasz parking przy lotnisku Jasionka z centrum Rzeszowa, trzeba skierować się na trasę lubelską - przebycie tego odcinka powinno zająć jedynie ok. 10 min. Docierając do Jasionki, należy minąć port lotniczy bez skręcania w lewo w kierunku terminala i kontynuować jazdę trasą na Lublin. Następnie, powinni Państwo dojechać do skrzyżowania z oświetlonym przejściem dla pieszych i 700 m za nim skręcić w prawo koło baneru reklamującego naszą firmę. Wtedy po prawej stronie powinna znaleźć się brama wjazdowa, oznaczona tablicą informacyjną z napisem "AUTO PARK Bezpieczny Parking".

Dojazd od strony Warszawy

Jadąc drogą krajową nr 9, trzeba minąć Opatów, a potem Hotel Cztery Pory Roku oraz miejscowość o nazwie Podbór. Potem należy pojechać w lewo, kierując się w stronę portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Gdy dotrą Państwo do skrzyżowania z krajową 19 (Rzeszów-Lublin), proszę skręcić w lewo, kierując się na Lublin. Mniej więcej 700 m za skrzyżowaniem z oświetlonym przejściem dla pieszych trzeba udać się w prawo, mijając nasz baner. Po Państwa prawej stronie ukaże się brama wjazdowa z tablicą informacyjną z napisem "AUTO PARK Bezpieczny Parking".

Dojazd od strony Lublina

Jadąc drogą krajową Lublin – Rzeszów mijają Państwo Sokołów Młp i w miejscowości Stobierna przy wjeździe na drogę ekspresową skręcają Państwo w prawo w stronę Jasionki. Dojeżdżając do miejscowości Jasionka mijają Państwo pomarańczowy fotoradar. Około 2 km za fotoradarem na końcu długiej prostej po lewej stronie zobaczą Państwo tablicę informacyjną AUTO PARK Bezpieczny Parking. Wjazd na parking oznakowany jest tablicą informacyjną.

Dojazd od strony Krakowa autostradą A4

Jadąc od strony Krakowa należy skrecić w Dębicy na nowo otwartą część autostrady A4 w kierunku Rzeszowa. Autostradą dojeżdżają Państwo do zjazdu na drogę ekspresową S19 i skrecają Państwo w kierunku na Lublin. Po 3 kilometrach pierwszy zjazd na drodze ekspresowej to zjazd w kierunku Lotniska Jasionka. Po dojechaniu do skrzyżowania z krajową 19 (Rzeszów-Lublin), należy skręcić w prawo,w kierunku Lublina. Po 700 m po prawej stronie zobaczą Państwo tablicę informacyjną AUTO PARK Bezpieczny Parking. Brama wjazdowa na parking znajduje się po prawej stronie i jest oznakowana tablicą informacyjną.


Mapka dojazdu