Parking strzeżony 24h

Parking przy Lotnisku Rzeszów-Jasionka

Parking

Nasz parking specjalizuje się w obsłudze klientów Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Od początku działalności obsłużyliśmy już setki klientów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu najwyższą jakość usług, ściśle dostosowaną do Państwa potrzeb. Parking zlokalizowany jest w pobliżu lotniska, więc czas transferu wynosi tylko kilka minut. Dzięki temu oszczedzają Państwo czas i pieniądze.

Parking strzeżony AUTO PARK, Jasionka 694

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy muszę dokonywać rezerwacji?

  Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego aby utrzymać najwyższy standart usług prosimy o wcześniejszą rezerwacje. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn będą musieli Państwo zrezygnować z podróży, zawsze można bezpłatnie odwołać rezerwacje. Wystarczy mail lub telefon.

 2. Czy Parking jest strzeżony i bezpieczny?

  Oczywiście - parking posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia takie jak solidne ogrodzenie, brama wjazdowa, system kamer, całodobowa ochrona. Wszystkie samochody objęte są ubezpieczeniem firmy UNIQA w specjalnej opcji dla parkingów strzeżonych.

 3. Ile czasu potrzeba aby dostać się z Parkingu na lotnisko?

  Czas transferu na lotnisko to maksymalnie 5 min. Czas od mometu wjazdu na parking do czasu wejścia do terminalu to tylko 10 min. Większość biur podróży zaleca przybycie do odprawy nawet 2 godz. przed planowanym wylotem, dlatego warto to uwzglednić w swoim planie podróży.

 4. W jaki sposób można dokonać zapłaty za parking?

  Opłaty można dokonać przy wjeździe na parking lub po powrocie. Opłata pobierana jest w gotówce w złotych lub w euro. Nie obsługujemy transakcji kartami płatniczymi. Bankomat znajduje sie na lotnisku i w przypadku braku gotówki można zapłacić po powrocie.

 5. Jak często kursuje samochód transferowy?

  Transfer realizowany jest 24 godz. na dobe zaraz po przybyciu Państwa na nasz parking.

 6. Czy otrzymam fakture VAT?

  Tak oczywiście wspieramy naszych przedsiębiorców. Prosimy o podanie danych do faktury w momecie rezerwacji lub podczas przybycia na parking. Faktura będzie na Państwa czekała po powrocie.

 7. Co w przypadku problemów z uruchomieniem samochodu?

  Nasz parking posiada kable rozruchowe, prostownik oraz kompresor. W przypadku jakichkolwiek problemów z samochodem bezpłatnie służymy pomocą.

Zapraszamy!!!

AUTO PARK, Jasionka 694 tel: 881 422 818