PARKING STRZEŻONY 24h

Jasionka 694, 36-002 Jasionka 881 422 818 autopark.rzeszow@gmail.com

 

WSKAZÓWKI DOJAZDU

Poniżej przedstawiamy wskazówki dojazdu jak również mapę Google która pozwoli Państwu bezproblemowo do nas trafić.

  

Z centrum Rzeszowa 

Należy kierować się na trasę lubelską, pokonanie tego odcinka zajmie Państwu około 10 minut. Dojeżdżając do miejscowości Jasionka mijają Państwo lotnisko po lewej stronie i nie skręcają Państwo w lewo w stronę terminala tylko jadą dalej trasą na Lublin. Około 700m za skrzyżowaniem z oświetlonym przejściem dla pieszych proszę skręcić w prawo obok baneru Auto Park. Brama wjazdowa na parking znajduje się po prawej stronie i jest oznakowana tablicą informacyjną AUTO PARK Bezpieczny Parking.                                                 

Od strony Warszawy

Poruszając się krajową 9 należy minąć miejscowość Opatów, a następnie Hotel Cztery Pory Roku i miejscowość Podbór. Następnie proszę skręcić w lewo, w stronę lotniska Rzeszów - Jasionka. Po dojechaniu do skrzyżowania z krajową 19 (Rzeszów-Lublin), należy skręcić w lewo,w kierunku Lublina. Około 700m za skrzyżowaniem z oświetlonym przejściem dla pieszych proszę skręcić w prawo obok baneru Auto Park. Brama wjazdowa na parking znajduje się po prawej stronie i jest oznakowana tablicą informacyjną AUTO PARK Bezpieczny Parking.

Od strony Lublina

Jadąc drogą krajową Lublin – Rzeszów mijają Państwo Sokołów Młp i w miejscowości Stobierna przy wjeździe na drogę ekspresową skręcają Państwo w prawo w stronę Jasionki. Dojeżdżając do miejscowości Jasionka mijają Państwo pomarańczowy fotoradar. Około 2 km za fotoradarem na końcu długiej prostej po lewej stronie zobaczą Państwo tablicę informacyjną AUTO PARK Bezpieczny Parking. Wjazd na parking oznakowany jest tablicą informacyjną.

 

Od strony Krakowa autostradą A4

Jadąc od strony Krakowa należy skrecić w Dębicy na nowo otwartą część autostrady A4 w kierunku Rzeszowa. Autostradą dojeżdżają Państwo do zjazdu na drogę ekspresową S19 i skrecają Państwo w kierunku na  Lublin. Po 3 kilometrach pierwszy zjazd na drodze ekspresowej to zjazd w kierunku Lotniska Jasionka. Po dojechaniu do skrzyżowania z krajową 19 (Rzeszów-Lublin), należy skręcić w prawo,w kierunku Lublina. Po 700 m po prawej stronie zobaczą Państwo tablicę informacyjną AUTO PARK Bezpieczny Parking. Brama wjazdowa na parking znajduje się po prawej stronie i jest oznakowana tablicą informacyjną.