PARKING STRZEŻONY 24h

Jasionka 694, 36-002 Jasionka 881 422 818 autopark.rzeszow@gmail.com

 

Nasz parking specjalizuje się w obsłudze klientów Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Od początku działalności obsłużyliśmy już setki klientów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu najwyższą jakość usług, ściśle dostosowaną do Państwa potrzeb.   Parking zlokalizowany jest w pobliżu lotniska, więc czas transferu wynosi tylko kilka minut. Dzięki temu oszczedzają Państwo czas i pieniądze. 

Parking strzeżony AUTO PARK, Jasionka 694     

 

jak to działa

  

Warto wiedzieć:

Czy muszę dokonywać rezerwacji:   Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego aby utrzymać najwyższy standart usług prosimy o wcześniejszą rezerwacje. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn będą musieli Państwo zrezygnować z podróży, zawsze można bezpłatnie odwołać rezerwacje. Wystarczy mail lub telefon.

Czy Parking jest strzeżony i bezpieczny:  Oczywiście - parking posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia takie jak solidne ogrodzenie, brama wjazdowa, system kamer, całodobowa ochrona. Wszystkie samochody objęte są ubezpieczeniem firmy UNIQA w specjalnej opcji dla parkingów strzeżonych.

Ile czasu potrzeba aby dostać się z Parkingu na lotnisko: Czas transferu na lotnisko to maksymalnie 5 min. Czas od mometu wjazdu na parking do czasu wejścia do terminalu to tylko  10 min. Większość biur podróży zaleca przybycie do odprawy nawet 2 godz. przed planowanym wylotem, dlatego warto to uwzglednić w swoim planie podróży.

W jaki sposób można dokonać zapłaty za parking:  Opłaty można dokonać przy wjeździe na parking lub po powrocie. Opłata pobierana jest w gotówce w złotych lub w euro. Nie obsługujemy transakcji kartami płatniczymi. Bankomat znajduje sie na lotnisku i w przypadku braku gotówki można zapłacić po powrocie.

Jak często kursuje samochód transferowy: Transfer realizowany jest 24 godz. na dobe zaraz po przybyciu Państwa na nasz parking.

Czy otrzymam fakture VAT: Tak oczywiście wspieramy naszych przedsiębiorców. Prosimy o podanie danych do faktury w momecie rezerwacji lub podczas przybycia na parking. Faktura będzie na Państwa czekała po powrocie.

Co w przypadku problemów z uruchomieniem samochodu:  Nasz parking posiada kable rozruchowe, prostownik oraz kompresor. W przypadku jakichkolwiek problemów z samochodem bezpłatnie służymy pomocą.

 

Zapraszamy !!! 

AUTO PARK, Jasionka 694  tel: 881 422 818

 

 
AUTO PARK
ul. Jasionka 694
36-002 Jasionka

tel.: 881 422 818
autopark.rzeszow@gmail.com

facebook

Ludzie online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Sprawdź nas i zadzwoń - bezpieczny  parking  AUTO PARK  Rzeszów - Jasionka